WARSZTATY ARTYSTYCZNE DLA DZIECI!

WARSZTATY ARTYSTYCZNE DLA DZIECI

o nas

Agnieszka Kwiecień
koordynatorka
agnieszka.kwiecien@fragile.net.pl

Krytyczka i historyczka sztuki, kuratorka wystaw sztuki najnowszej, redaktorka pisma kulturalnego "Fragile" (www.fragile.net.pl), członkini Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Sztuki AICA.


Justyna Sławik
animatorka

- artystka, zajmuje się alternatywną edukacją artystyczną i eksperymentami twórczymi. Działa w duecie z Justyną Mazur. Absolwentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Edukacja Artystyczna. Autorka koncepcji zrealizowanych: warsztatów dla dzieci, zajęć twórczych, programów edukacyjnych, warsztatów graficznych, akcji artystycznych, wystaw i oprowadzań po wystawach. http://justynaslawik.carbonmade.com/


Justyna Mazur
animatorka 

- litografka, w roku 2011 ukończyła Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego, kierunek Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych- dyplom w pracowni prof. Jacka Zaborskiego. Od trzech lat współtworzy Duet artystyczny z Justyną Sławik. Zawodowo zajmuje się edukacją artystyczną dzieci w Cricotece, Śródmiejskim Ośrodku Kultury i oraz edukacją artystyczną dzieci i dorosłych  w Muzeum Etnograficznym. Przez dwa lata była wykładowcą akademickim na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego. Obecnie pracę pełnoetatową świadczy dla Uniwersytetu Dzieci w Krakowie, będąc koordynatorką programu Tematy dla dzieci w wieku:10-11 lat.
http://justynamazur.com.pl/
współpracowały z nami:

Anna Widzyk-Kampa
animatorka

- malarka, pedagog pracująca w oparciu o twórcze metody, instruktorka ogólnoplastycznych i malarskich obozów BTA KOMPAS. Absolwentka Studium Pedagogicznego (2010) oraz Wydziału Malarstwa (2012) Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Stażystka OTE KANGUR (2012/2013).Joanna Zbela
animatorka

- animatorka kultury, studentka kierunku pedagogika na Uniwersytecie Jagiellońskim. Współpracuje z Działem Edukacji Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie. Doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobyła w toku studiów, a także podczas praktyk i szkoleń m.in. w Muzeum Etnograficznym w Krakowie i Pracowni Alternatywnego Wychowania w Łodzi. Oprócz twórczej edukacji interesują ją również działania na rzecz zwiększania uczestnictwa w kulturze osób z niepełnosprawnościami.


Aleksandra Wędzony 
animatorka

- magister sztuki ze specjalizacją edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Nauczycielka plastyki i opiekunka świetlicy w Zespole Placówek Oświatowych Szkoła i Przedszkole Scherzo. Ukończyła szkolenia : "Pedagogika zabawy", "Mnemotechniki - Sekrety pamięci w MNODN Kangur", "Jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami uczniów – metoda konstruktywnej konfrontacji".

Organizatorzy Sztukolotni:

STOWARZYSZENIE FRAGILE
http://www.fragile.net.pl/home/stowarzyszenie-fragile/

ŚRÓDMIEJSKI OŚRODEK KULTURY

DUET JUSTYNŚródmiejski Ośrodek Kultury, w którym odbywa się większość Sztukolotniowych warsztatów, otrzymał Certyfikat Miejsce Przyjazne Maluchom 2012.

Organizatorami akcji są: agencja PR Inspiration oraz Gazeta Wyborcza. Patronem medialnym akcji "Kraków przyjazny maluchom" są: Telewizja Kraków, Radio Kraków oraz portal miastodzieci.pl. Patronat honorowy nad akcją objął prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.


Sztukolotnia zastała nagrodzona w konkursie na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w Krakowie 2012 roku Nagrodą CzasDzieci.pl Słoneczniki 2012 w kategorii Sztuka wizualna.
Dziękujemy!
Otrzymałyśmy Nagrodę Rodziców w konkursie na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w Krakowie Słoneczniki 2013 w kategorii Logika !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

09 10 11 12
Blogging tips